PanDOMO stěrky

Firma Valbe s.r.o. úspěšně absolvovala v roce 2013 certifikované školení firmy Ardex na aplikaci dekorativních betonových stěrek panDOMO. Našim zákazníkům nabízíme kompletní provedení systému panDOMO od návrhu až po jeho realizaci. Nově jsme také otevřeli showroom, určený právě jen pro tento systém dekorativních stěnových a podlahových stěrek panDOMO, v naší kanceláři.

PanDOMO je moderní systém úpravy povrchů v interiérech nabízející svým zákazníkům velkou kreativitu ve vytváření designu svého prostředí. Je nejen vhodný do rodinných domů, bytů a kanceláří, ale také do prostor velkých hal a objektů. Prostě všude tam, kde je požadován interiér s moderním nádechem.

 

PanDOMO Wall - PanDOMO na stěny

- základní složkou panDOMO Wall je bílý cementový prášek W1, do kterého se přidávají barevné pigmenty, které vytváří neobyčejný barevný design. Na závěr celého procesu se stěna napouští konzervačními látkami.

stáhnout katalog panDOMO Wall...

 

PanDOMO Floor, Floor plus a Loft - PanDOMO na podlahy

- zde je základní složkou bílý prášek K1, K2 a šedý prášek K3 obsahující speciální cementy a plniva, které se pak dále probarvuje pomocí pigmentů jako u panDOMO Wall.  Cementová stěrka panDOMO Floor, Floor plus a Loft rychle schne a je pochozí cca za 24 hodin. Po finálním vylití se dále brousí, napouští konzervačními látkami, tak aby získala svůj neobyčejný hladký a mramorově obláčkový efekt.

stáhnout katalog panDOMO Floor...

 

Ideální podklad pro stěrky panDOMO

- obecně platí, že podklad musí být vždy rovný, suchý, soudržný, bez prachu a jiných nečistot. Stěrky panDOMO kopírují stávající podklad a proto je velmi důležitá příprava tohoto podkladu. Pro stěnové stěrky W1 jsou vhodné cementové a vápenocementové omítky, sádrové omítky i sádrokartonové desky. Podklad vhodný pro podlahové stěrky K1, K2 a K3  je cementový potěr (min. CT-C25-F4) nebo anhydritový potěr (min. CA-C35-F6), který musí být trvale suchý, nosný a bez zbytku prachu a nečistot.

 

Nevhodný podklad pro stěrky panDOMO

- obecně můžeme říci, že nevhodný podklad je takový, který se jeví jako nerovný a nestabilní. U stěrek panDOMO W1 lze stěnu vyrovnat a zpevnit pomocí stavebních materiálů, tak aby opět splňovala aplikační požadavky. U podlahových stěrek K1, K2 a K3 je posuzování podkladu problematičtější. Za zcela nevhodné podklady považujeme OSB desky, asfaltové, plastové nebo zdvojené podlahy. U staré dlažby nebo přírodního kamene doporučujeme vždy nejdříve odstranit stávají dlažbu a celkovou plochu vyrovnat pomocí cementového potěru.

 

Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás...
 

PanDOMO stěrky

INTERIÉRY A BETONOVÉ STĚRKY PANDOMO OD NÁVRHU AŽ PO REALIZACI